Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background
image1 image2 image3

Dni Krobi na Sportowo 2017

Dni Krobi na Sportowo

W ramach tegorocznych Dni Krobi na Sportowo w dniu 27 sierpnia odbyły się: Turniej Siatkówki Plażowej, Turniej Streetball oraz Rodzinne Potyczki Piłkarskie.

Areną zmagań siatkarzy było boisko do plażówki przy ZSPiG w Krobi. W turnieju udział wzięły 4 pary, które rozegrały mecze między sobą systemem każdy z każdym. Pomimo zmiennych warunków atmosferycznych i chwilami dość silnego wiatru udało się rozegrać bardzo ciekawy turniej. Ostatecznie drużyny zakończyły zmagania w kolejności:

 

I miejsce – para Wenderski Damian, Muszkieta Michał - Krobia

II miejsce – para Gościniak, Gościniak – Borek Wlkp.

III miejsce – para Otworowski, Pieniężny – Borek Wlkp.

IV miejsce – para Jakubowski, Ciesielski

Turniej streetball odbył się natomiast na kompleksie sportowym Orlik 2012. Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny. Mecze odbywały się również systemem każdy z każdym. Miejsca na podium zajęli:

I miejsce – para Tomasz Papmel, Piotr Nowak

II miejsce - Aleksander Jasiewicz, Bartłomiej Kwinta

III miejsce - Wiktora Czwojda i Robert Musielski

Każda drużyna otrzymała pamiątkowe puchary i upominki ufundowane przez Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Po tych zmaganiach odbyły się Rodzinne Potyczki Piłkarskie. Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami przybyły na mini mecze piłkarskie, które odbywały się między opiekunami, a ich pociechami. Dużo radości sprawiała rywalizacja piłkarska nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom . Piknik piłkarski przebiegał w radosnej atmosferze. Po rozgrywkach na uczestników potyczek czekał słodki poczęstunek. Każdy zawodnik otrzymał upominki i słodkości ufundowane przez Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Nagrody wręczała Pani Agnieszka Wujek Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji.

Cała galeria zdjęć dostępna na Naszym profilu na FB:

https://www.facebook.com/Silownia.Krobia/posts/1813969361964728

2021  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates