Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

IV Edycja ALPN na Kompleksie Sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Krobi pod Patronatem „KA4” - runda rewanżowa

IV Edycja ALPN na Kompleksie Sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Krobi pod Patronatem „KA4”

 

NAZWA DRUŻYNY

MECZY

W

R

P

GOLE ZDOBYTE

GOLE STRACONE

RÓŻNICA GOLI

PKT

1.Sułkowice

8

8

0

0

44

11

33

24

2.FC Pudliszki

8

5

1

2

44

20

24

16

3.Żychlewo

8

5

0

3

31

17

14

15

4.FC Ziemlin

8

3

0

5

17

39

-22

9

5.Bodek Domachowo

8

2

0

6

18

43

-25

6

6.Bulls Team

8

1

1

6

18

31

-13

4

 

 

 

 

LEGENDA:

W – WYGRANA

R- REMIS

 

P- PRZEGRANA

Terminarz rozgrywek 2016 - runda rewanżowa

Kolejka I 16 wrzesień (piątek)

Nr meczu

Drużyna  gospodarzy

Gospodarze

Drużyna  gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 01

1

FC Ziemlin

2

Sułkowice

Piątek

16.09.2016r.

1845

 

mecz 02

3

BO-Dek Domachowo

6

Żychlewo

Piątek

16.09.2016r.

1935

 

mecz 03

4

Bulls Team

5

FC Pudliszki

Piątek

16.09.2016r.

2025

 

 

Kolejka II  23 wrzesień ( Piątek,)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 06

5

FC Pudliszki

6

Żychlewo

Piątek

23.09.2016r.

1845

 

mecz 08

2

Sułkowice

4

Bulls Team

Piątek

23.09.2016r.

1935

 

mecz 9

3

Bo-dek Domachowo

1

FC Ziemlin

Piątek

23.09.2016r.

2025

 

 

 

Kolejka III 29 wrzesień (piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 11

3

Bo-Dek Domachowo

5

FC Pudliszki

Piątek

29.09.2016r.

1845

 

mecz 12

2

Sułkowice

6

Żychlewo

Piątek

29.09.2016

1935

 

mecz 13

1

FC Ziemlin

4

Bulls Team

Piątek

29.09.2016

2025

 

 

Kolejka IV  7 październik (piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 16

2

Sułkowice

3

Bodek Domachowo

Piątek

7.10.2016r.

1845

 

mecz 17

6

Żychlewo

4

Bulls Team

Piątek

7.10.2016r.

1935

 

mecz 19

1

Fc Ziemlin

5

FC Pudliszki

Piątek

7.10.2016r.

2025

 

 

 

 

 

Kolejka V  14 Październik (piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 21

1

FC Ziemlin

6

Żychlewo

Piątek

14.10.2016r.

1845

 

mecz 22

5

FC Pudliszki

2

Sułkowice

Piątek

14.10.2016r.

1935

 

mecz 23

3

Bodek Domachowo

4

Bulls Tea

Piątek

14.10.2016r.

2025

 

 

 

Terminarz Rozgrywek 2016

Kolejka IV  13 maj (piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godz.

Wynik spotkania

mecz 17

8

Żychlewo

4

Bulls Team

Piątek

13.05.2016r

1830

 

mecz 18

2

Sułkowice

3

Bodek Domachowo

Piątek

13.05.2016r

1925

 

mecz 19

5

FC Ziemlin

7

FC Pudliszki

Piątek

13.05.2016r

20 10

 

mecz 20

1

EKOROL

6

Pyrlandia Żytowiecko

Piątek

13.05.2016r

2055

 

 

Kolejka V  20 maj (piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godz.

Wynik spotkania

mecz 21

3

Bo-Dek Domachowo

7

FC Pudliszki

Piątek

20.05.2016r

1830

 

mecz 22

4

Bulls Team

6

Pyrlandia Żytowiecko

Piątek

20.05.2016r

1925

 

mecz 23

8

Żychlewo

2

Sułkowice

Piątek

20.05.2016r

2010

 

mecz 24

1

EKOROL

5

FC Ziemlin

Piątek

20.05.2016r

2055

 

 

Kolejka VI  3 czerwiec ( piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godz.

Wynik spotkania

mecz 25

7

FC Pudliszki

8

Żychlewo

Piątek

3.06.2016r

1830

 

mecz 26

1

EKOROL

4

Bulls Team

Piątek

3.06.2016r

1925

 

mecz 27

3

Bo-Dek Domachowo

5

FC Ziemlin

Piątek

3.06.2016r

2010

 

mecz 28

6

Pyrlandia Żytowiecko

2

Sułkowice

Piątek

3.06.2016r

2055

 

                                                                                                                                                        

Kolejka VII  10 czerwiec (piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godz.

Wynik spotkania

mecz 29

8

Żychlewo

5

FC ZIEMLIN

Czwartek

10.06.2016r

1830

 

mecz 30

7

FC Pudliszki

6

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

10.06.2016r

1925

 

mecz 31

1

EKOROL

3

Bo-Dek Domachowo

Piątek

10.06.2016r

2010

 

mecz 32

2

Sułkowice

4

Bulls Team

Piątek

10.06.2016r

2055

 

 

IV Edycja ALPN na Kompleksie Sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Krobi pod Patronatem „KA4”

NAZWA DRUŻYNY

MECZY

W

R

P

GOLE ZDOBYTE

GOLE STRACONE

RÓŻNICA GOLI

PKT

1.Sułkowice

3

3

0

0

19

4

15

9

2.FC Ziemlin

3

2

0

1

8

13

-5

6

3.Żychlewo

3

2

0

1

14

7

7

6

4.FC Pudliszki

2

1

0

1

8

8

0

3

5.Ekorol

2

1

0

1

6

6

0

3

6.Bodek Domachowo

3

2

0

1

12

12

0

6

7.Pyrlanida Żytowiecko

3

0

0

3

7

16

-9

0

8.Bulls Team

3

0

0

3

8

16

-8

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGENDA:

W – WYGRANA

R- REMIS

 

P- PRZEGRANA

Galeria Drużyn 2015

Drużyny biorące udział w rozgrywkach III Edycji Ligi

Czytaj więcej: Galeria Drużyn 2015

2019  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates