Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background
image1 image2 image3

Turniej Bambini z okazji Dnia 3 maja

W dniu 3 maja na kompleksie sportowym Orlik w Krobi odbył się turniej piłki nożnej w kategorii Bambini. Na Orliku pojawiły się drużyny: Dobroczanka Pępowo, Zjednoczeni Pudliszki, Krobianka Krobia i KA4 respect. Łącznie stawiło się ponad 70 zawodników  W turnieju udział wzięli piłkarze i piłkarki z rocznika 2010 i młodsi. Turniej odbywał się na 5 boiskach. Boisko tartanowe było miejscem rozgrywek najmłodszych zawodników z rocznika 2012 i 2013.

Zmagania piłkarskie wywoływały dużo pozytywnych emocji tak wśród zawodników jak również wśród licznie kibicujących rodziców. Każda drużyna kończyła turniej zwycięsko. Na zakończenie rozgrywek każdemu zawodnikowi turnieju wręczono pamiątkowy medal, wuwuzele, kołatke kibicowska i przepyszną mufinke. Każdy zawodnik wychodził z turnieju z   uśmiechem na twarzy.  Wszystkie nagrody ufundowało Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im Jana z Domachowa Bzdegi  w Krobi.

2023  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates