Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Terminarz rozgrywek 2015

TERMINARZ ROZGRYWEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda reważowa

 

 

Kolejka VII  15 październik (czwartek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 31

8

Żychlewo

9

Bulls Team

Czwartek

15.10.2015r.

1830

 

mecz 32

3

De Heus

5

Sułkowice

Czwartek

15.10.2015r.

1925

 

mecz 33

6

Pauza

2

Black Devis

Czwartek

15.10.2015r.

 

 

mecz 34

7

FC Ziemlin

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

15.10.2015r.

2010

 

mecz 35

1

Bo-Dek Domachowo

4

AKS Orlik Krobia

Czwartek

15.10.2015r.

2100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VIII  22 Pażdzienik (czwartek,)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 36

6

Pauza

9

Bulls Team

Czwartek

22.10.2015r.

 

 

mecz 37

7

FC Ziemlin

8

Żychlewo

Czwartek

22.10.2015r.

1830

 

mecz 38

5

Sułkowice

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

22.10.2015r.

1925

 

mecz 39

4

AKS Orlik Krobia

2

Black Devis

Czwartek

22.10.2015r.

2010

 

mecz 40

1

Bo-Dek Domachowo

3

De Heus

Czwartek

22.10.2015r.

2100

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IX  29 Październik (czwartek,)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 41

1

Bo-Dek Domachowo

2

Black Devis

Czwartek

29.10.2015r.

1830

 

mecz 42

3

De Heus

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

29.10.2015r.

1925

 

mecz 43

4

AKS Orlik Krobia

9

Bulls Team

Czwartek

29.10.2015r.

2010

 

mecz 44

5

Sułkowice

8

Żychlewo

Czwartek

29.10.2015r.

2100

 

mecz 45

6

Pauza

7

FC Ziemlin

Czwartek

29.10.2015r.

 

 

 

 

 

 

Kolejka V  1 Październik (czwartek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 21

1

Bo-Dek Domachowo

6

Pauza

Czwartek

1.10.2015r.

 

 

mecz 22

5

Sułkowice

7

FC Ziemlin

Czwartek

01.10.2015

1825

 

mecz 23

8

Żychlewo

4

AKS Orlik Krobia

Czwartek

1.10.2015r.

1925

 

mecz 24

9

Bulls Team

3

De Heus

Czwartek

1.10.2015r.

2010

 

mecz 25

10

Pyrlandia Żytowiecko

2

Black Devis

Czwartek

1.10.2015r.

2100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VI 8 Październik (czwartek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 26

9

Bulls Team

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

8.10.2015r.

1830

 

mecz 27

7

FC Ziemlin

3

De Heus

Czwartek

8.10.2015r.

1925

 

mecz 28

8

Żychlewo

2

Black Devis

Czwartek

8.10.2015r.

2010

 

mecz 29

1

Bo-Dek Domachowo

5

Sułkowice

czwartek

8.10.2015r.

2100

 

mecz 30

6

Pauza

4

AKS Orlik Krobia

Czwartek

8.10.2015r.

 

 

                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kolejka IV  23wrzesień (środa)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 16

2

Black Devis

3

De Heus

Środa

23.09.2015r.

1830

 

mecz 17

10

Pyrlandia Żytowiecko

4

AKS Orlik Krobia

Środa

23.09.2015r.

1925

 

mecz 18

9

Bulls Team

5

Sułkowice

Środa

23.09.2015r.

2010

 

mecz 19

8

Żychlewo

6

FC Promień

Pauza

23.09.2015r.

 

 

mecz 20

1

Bo-Dek Domachowo

7

FC Ziemlin

Środa

23.09.2015r.

2100

 

Kolejka III  17wrzesień (czwartek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 11

3

De Heus

4

AKS Orlik Krobia

Czwartek

17.09.2015r.

1830

 

mecz 12

2

Black Devis

5

Sułkowice

Czwartek

przeniesiony.

 

 

mecz 13

10

Pyrlanida Żytowiecko

6

FC Promień

Czwartek

pauza

 

 

mecz 14

9

Bulls Team

7

FC Ziemlin

Piątek

17.09.2015r.

1925

 

mecz 15

1

Bo-Dek Domachowo

8

Żychlewo

Piątek

17.09.2015r.

2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka I  23-24 kwiecień (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna  gospodarzy

Gospodarze

Drużyna  gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 01

1

Bo-Dek

Domachowo

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

23.04.2015r.

1830

 

mecz 02

2

Black Devis

9

Bulls Team

Czwartek

23.04.2015r.

1925

 

mecz 03

3

DE Heus

8

Żychlewo

Czwartek

23.04.2015r.

2010

 

mecz 04

4

AKS Orlik Krobia

7

FC Ziemlin

Piątek

24.04.2015r.

1930

 

mecz 05

5

Sułkowice

6

FC Promień

Piątek

24.04.2015r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka II  29--30 kwiecień (środa, czwartek,)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 06

8

Żychlewo

10

Pyrlandia Żytowiecko

Środa

29.04.2015r.

1830

 

mecz 07

1

Bo-Dek Domachowo

9

Bulls Team

Środa

29.04.2015r.

1925

 

mecz 08

2

Black Devis

7

FC Ziemlin

Środa

29.04.2015r.

2010

 

mecz 9

3

De Heus

6

FC Promień

Czwartek

30.04.2015r.

1930

 

mecz 10

4

AKS Orlik Krobia

5

Sułkowice

Czwartek

30.04.2015r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka III  7-8 maj (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 11

3

De Heus

4

AKS Orlik Krobia

Czwartek

7.05.2015r.

1830

 

mecz 12

2

Black Devis

5

Sułkowice

Czwartek

7.05.2015r.

1925

 

mecz 13

10

Pyrlanida Żytowiecko

6

FC Promień

Czwartek

7.05.2015r.

2010

 

mecz 14

9

Bulls Team

7

FC Ziemlin

Piątek

8.05.2015r.

1930

 

mecz 15

1

Bo-Dek Domachowo

8

Żychlewo

Piątek

8.05.2015r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IV  14-15 maj (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 16

2

Black Devis

3

De Heus

Czwartek

14.05.2015r.

1830

 

mecz 17

10

Pyrlandia Żytowiecko

4

AKS Orlik Krobia

Czwartek

14.05.2015r.

1925

 

mecz 18

9

Bulls Team

5

Sułkowice

Czwartek

15.04.2015r.

2010

 

mecz 19

8

Żychlewo

6

FC Promień

Piątek

15.05.2015r.

1930

 

mecz 20

1

Bo-Dek Domachowo

7

FC Ziemlin

Piątek

15.05.2015r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka V  19-20 maj (wtorek, środa)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 21

1

Bo-Dek Domachowo

6

FC Promień

Wtorek

19.05.2015r.

1830

 

mecz 22

5

Sułkowice

7

FC Ziemlin

Wtorek

19.05.2015r.

1925

 

mecz 23

8

Żychlewo

4

AKS Orlik Krobia

Wtorek

19.05.2015r.

2010

 

mecz 24

9

Bulls Team

3

De Heus

Środa

20.05.2013r.

1930

 

mecz 25

10

Pyrlandia Żytowiecko

2

Black Devis

Środa

20.05.2013r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VI  28-29 maj (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 26

9

Bulls Team

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

28.05.2015r.

1830

 

mecz 27

7

FC Ziemlin

3

De Heus

Czwartek

28.05.2015r.

1925

 

mecz 28

8

Żychlewo

2

Black Devis

Czwartek

29.05.2015r.

2010

 

mecz 29

1

Bo-Dek Domachowo

5

Sułkowice

Piątek

29.05.2015r.

1930

 

mecz 30

6

FC Promień

4

AKS Orlik Krobia

Piątek

29.05.2015r.

2020

 

                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

Kolejka VII  11-12 czerwiec (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 31

8

Żychlewo

9

Bulls Team

Czwartek

11.06.2015r.

1830

 

mecz 32

3

De Heus

5

Sułkowice

Czwartek

11.06.2015r.

1925

 

mecz 33

6

FC Promień

2

Black Devis

Czwartek

11.06.2015r.

2010

 

mecz 34

7

FC Ziemlin

10

Pyrlandia Żytowiecko

Piątek

12.06.2015r.

1930

 

mecz 35

1

Bo-Dek Domachowo

4

AKS Orlik Krobia

Piątek

12.06.2015r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka VIII  17-18 czerwiec (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 36

6

Fc Promień

9

Bulls Team

Czwartek

17.06.2015r.

1830

 

mecz 37

7

FC Ziemlin

8

Żychlewo

Czwartek

17.06.2015r.

1925

 

mecz 38

5

Sułkowice

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

17.06.2015r.

2010

 

mecz 39

4

AKS Orlik Krobia

2

Black Devis

Piątek

18.06.2015r.

1930

 

mecz 40

1

Bo-Dek Domachowo

3

De Heus

Piątek

18.06.2015r.

2020

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka IX  24-25 czerwiec (czwartek, piątek)

Nr meczu

Drużyna gospodarzy

Gospodarze

Drużyna gości

Goście

Dzień

Data

Godzina

Wynik spotkania

mecz 41

1

Bo-Dek Domachowo

2

Black Devis

Czwartek

24.06.2015r.

1830

 

mecz 42

3

De Heus

10

Pyrlandia Żytowiecko

Czwartek

24.06.2015r.

1925

 

mecz 43

4

AKS Orlik Krobia

9

Bulls Team

Czwartek

24.06.2015r.

2010

 

mecz 44

5

Sułkowice

8

Żychlewo

Piątek

25.06.2015r.

1930

 

mecz 45

6

FC Promień

7

FC Ziemlin

Piątek

25.06.2015r.

2020

 

 

 

2021  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates