Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

III Edycja ALPN na Kompleksie Sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Krobi pod Patronatem „KA4”

Wyniki poszczegolnych kolejek

Wyniki IX kolejki

Sułkowice                      0:3               Żychlewo

                                               Walkower

FC Promień                                      0:3                         FC Ziemlin

                Walkower

                                                                                                             

AKS Orlik Krobia 0: 1 Bulls Team

                                                                                                             1 bramka M. Górkowski                                                                                               

              

Black Devils       1:1     Bo-Dek Domachowo

                                               1 bramka : Sz. Kaczmarek           1 bramka: W. Kubiak

                                                                                                               

 

Pyrlandia Żytowiecko     1:7        De Heus

                                1 bramka Ł Chudy                                        1 bramka : Sz. Kloźinski,  R. Kubacki , J. Jędryczka

                                                                                                                                             J. Augustyniak

3 bramki: P. Kołak

 

 

 

 

Wyniki VIII kolejki

Sułkowice                      6:0                               Pyrlandia Żytowiecko

                1 bramka : B. Majewski, A. Lisiecki, W. Nawrocki  

3 bramki: K. Stachowiak  

                                              

Żychlewo                                           5:2                         FC Ziemlin

1 bramka : P. Walenski,  Rybacki                                                  1 bramka : Ł Zaremba , J. Kaczmarek

3 bramki D. Klupczynski                                                                                                               

FC Promień 0: 3 Bulls Team

             walkower                                                                                                                                                            

              

Black Devils       0:14     AKS Orlik Krobia

                                                                                                         1 bramka: M. Nowak,

                                                                                                                6 bramek : K. Radajewski

                                                                                                              4 bramki : Ł Sarbinowski 

                                                                                                              3 bramki Ł Duda

 

Bo_Dek Domachowo       0:5        De Heus

                                                                                                             1 bramka : D. Kloźinski, P. Czajka, J. Kubacki

2 bramki: J. Augustyniak

 

 

Wyniki VII kolejki

Sułkowice            0:3                         De Heus

                                                                                              1 bramka :  D. Kloziński, J. Żywicki, J. Augustyniak     

                                              

Pyrlandia Żytowiecko                     3:8                         FC Ziemlin

1 bramka : samobójcza, K Machowski, D. Krzyżostaniak      3 bramki: Ł. Jaśinski, T. Toporowicz

                                                                                                              1 bramka :  K. Wojciechowski, Ł Zaremba

                                                                                                                             3 bramki A. Bąk

Żychlewo 2: 5 Bulls Team

              1 bramka R. Andrzejewski, Sz. Szałata          2 bramki: A. Bąk, S. Kluczyk

                                                                                              1 bramka M. Górkowski                                                                 

              

Bo-Dek Domachowo         2:3     AKS Orlik Krobia

1 bramka : M. Józefiak, K. Jankowiak                                    1 bramka: S. Nowak, T. Kordek, samobójcza

                                              czerwona kartka : Paweł Grund                                               

 

FC Promień        1:5        Black Devils

1         bramka: J. Ludian                                                            1 bramka : Sz. Kaczmarek

2 bramki: M. Suchecki, A. Nowak

 

 

 

 

Wyniki VI kolejki

 

Sułkowice            1:3                         Bo-Dek Domachowo

 

2         Bramki : A. Stachowiak                                           1 bramka :  M. Naskręt, M. Walczak, Ł Walczak,     

 

                                              

 

Pyrlandia Żytowiecko                     2:9                         Bulls Team

 

1 bramka : Ł Chudy, D. Wolny                                                                      2 bramki: L. Bąk

 

                                                                                                                              4 bramki :  S Kluczyk,

 

                                                                                                                              3 bramki A. Bąk

 

Żychlewo 2: 0 Black Devils

 

              1 bramka M. Rybacki, D. Klupczyński                                                                        

 

              

 

FC Promień                        3:19     AKS Orlik Krobia

 

1 bramka : K. Wolsztyniak, N. Kronszmyt                  1 bramka: L. Duda, T. Kordek,

 

Ł. Apolinarski                                                                                                    R. Kuźnik,

 

 2 bramki: M. Jedlikowski, R. Gubański,

 

3 bramki: K. Radajewski,

 

4 bramki M. Nowak

 

5 bramek M. Małecki

 

 

 

FC Ziemlin          2:9        De Heus

 

1         bramka: Ł. Zaremba, K. Wojciechowski                     1 bramka : P. Czajka, P. Kołak, D. Klozinski,

 

2 bramki: J. Augustyniak, J. Żywicki, R. Kubacki

 

 

 

Wyniki V kolejki

FC Promień        2:6                         Bo-Dek Domachowo

2         Bramki : N. Kronszmyt                                            1 bramka :  P. Musialski, W. Kubiak, Ł Walczak,      

         Czerwona kartka: A. Kronszmyt                                          K Jankowiak

2 bramki :   A. Małecki

De Heus                                5:6                         Bulls Team

1 bramka : R. Kubacki                                                                                                    2 bramki: M. Górkowski

2 bramki: J. Żywicki,  J. Augustyniak                                                           1bramka: J. Sobczak, S Kluczyk, A. Bąk

                                                                                                                                             B. Jędryczka       

Pyrlandia Żytowiecko 7: 1 Black Devils

              1 bramka M. Kędziora                                               1 bramka: P Suchecki

2  bramki : M Machowski

4 bramki:  K Machowski                                                                

              

Żychlewo             1:2      AKS Orlik Krobia

1 bramka : M Rybacki                     2 bramki: L. Duda

Czerwona kartka D. Hyżyk – kara 3 meczy

 

FC Ziemlin          6:2        Sułkowice

1         bramka: R. Fajczyk, D. Wójczak, J. Kaczmarek       1 bramka : A Lisiecki, W. Nawrocki,

K. Wojciechowski

2 bramki: A.  Łapawa                                                                     

 

 

 

 

 

 

Wyniki IV kolejki

FC Ziemlin    1:3   Bo-Dek Domachowo

1         Bramka : K. Wojciechowski                                         1 bramka :  M. Nskręt, M. Józefiak, A. Małecki

De Heus                   13:0  Black Devils

1 bramka : D. Klozinski, P. Kołak, A. Starosolski

4 bramki: J. Żywicki, 4 bramki J. Augustyniak

2         bramki : P. Czajka,

Pyrlandia Żytowiecko 1: 9 AKS Orlik Krobia

1 bramka D. Krzyżostaniak                                                   1 bramka: R. Kuźnik, S. Nowak. Ł Sarbinowski, P Grund

3 bramki : M. Nowak

2 bramki : Ł Duda

Żychlewo               3:1      FC Promień

1 bramka : M. Andrzejewski, 2 bramki P.  Radoła                               1 bramka: G. Karolak

 

Bulls Team            6:1        Sułkowice

3         bramki:  M. Górkowski, 3 bramki : S. Kluczyk                                           1 bramka : A Stachowiak

1         bramka: P. Gała

 

2019  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates