background

Zakończenie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pod Patronatem KA 4

14 października odbyło się zakończenie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pod Patronatem KA 4 na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Krobi. Rozgrywki toczyły się od kwietnia do połowy października. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Sułkowice, drugie miejsce zdobyły FC Pudliszki, na trzecim miejscu  uplasowało się Żychlewo, tuż za podium - czwarte miejsce zajęła drużyna FC Ziemlin, piąte miejsce wywalczył Bulls Team a na szóstym miejscu znalazła się drużyna Bo-Dek Domachowo. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary i medale. Dla wszystkich zawodników zostały ufundowane pamiątkowe ręczniki z logiem gminy Krobia. Najlepszym bramkarzem ligi został Sławomir Bujak z Sułkowic, a królem strzelców został Adrian Lisiecki również z Sułkowic. Szczególne podziękowania kieruje dla Pana Łukasza Kaczmarka szefa Firmy KA 4, który objął patronat Ligi i wspierał finansowo rozgrywki.