Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Wielkopolski Turniej Orlika - Streetball

Pierwszy etap Wielkopolskiego Turnieju Streetball odbył się 12 kwietnia . Ze względu na opady deszczu turniej został przeniesiony do Sali gimnastycznej ZSPiG Krobi. Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny chłopców i drużyny dziewcząt. W rozgrywkach dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Gimnazjum z Gostynia I, drugie miejsce zdobyła drużyna SPiG Krobia, trzecie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum Gostyń II na czwartym miejscu uplasowała się drużyna ZSPiG Krobia II.

 

 

W meczach drużyn chłopców klasyfikacja przedstawia się następująco: pierwsze miejsce zdobyła drużyna Gimnazjum Gostyń I, drugie miejsce wywalczyła drużyna ZSPiG Krobia I, trzecie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum Gostyń II, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna ZSPiG Krobia. Warto dodać ze drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w obu kategoriach awansowały do dalszej rundy Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017.

 

2024  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates