Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Finał Powiatowy Wielkopolskiego Turnieju Orlika chłopców

Na kompleksie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Krobi, odbył się powiatowy finał  Wielkopolskiego Turnieju Orlika chłopców w piłkę nożna. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn ze szkół w Krobi, Gostyniu, Zimnowody, Piasków i Pogorzeli.

Mecze odbywały się według systemu każdym z każdym. W trakcie turnieju rozegrano dziesięć spotkań. Walka o czołową lokatę była wyjątkowo zacięta. Zwycięzcę wyłoniono dopiero podczas dziesiątego meczu. Klasyfikacja końcowa rozgrywek piłkarskich jest następująca: pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Krobi, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Gostynia, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Piasków, czwarte miejsce zajęła drużyna z Pogorzeli , a na piątym miejscu znalazła się drużyna z Zimnowody. Każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach reprezentowała wysoki poziom umiejętności piłkarskich. Po zakończeniu rozgrywek wręczono pamiątkowe dyplomy oraz piłki nożne dla każdej ze startujących drużyn. Gościem specjalnym turnieju był wicestarosta  Czesław Kołak, który wręczał nagrody każdej drużynie. Zwycięska drużyna ze szkoły w Krobi otrzymała ufundowany przez Starostwo Powiatowe okazały puchar, który z rąk wicestarosty odebrał kapitan zwycięskiej drużyny za zajecie pierwszego miejsca i awans do finału rejonowego.

 

 

 

2024  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates