Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Zakończenie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2017

27 października odbyło się zakończenie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej  na kompleksie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Krobi. Rozgrywki toczyły się od maja do końca października. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Sułkowice, drugie miejsce zdobyła drużyna Ciechanowscy, na trzecim miejscu uplasowały się LKS Pudliszki,

tuż za podium – czwarte miejsce zajęła drużyna Bulls Team, piąte miejsce wywalczyła drużyna Romos, a na szóstym miejscu znalazła się drużyna BO-Dek Domachowo. Pierwsze trzy drużyny otrzymały medale i puchary. Główny puchar zostaje w rękach drużyny z Sułkowic, ponieważ wywalczyli pierwsze miejsce trzeci raz z rzędu. Najlepszym bramkarzem ligi został Mateusz Gronowski z Bo-Dek Domachowo, a królem strzelców Jerzy Augustyniak z Ciechanowscy. Dla wszystkich uczestników został przygotowany mały poczęstunek.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Zarembie z firmy Romos za wsparcie finansowe rozgrywek.

 

2023  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates