Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Ferie na sportowo

Jak się okazuje, podczas ferii, dzieci i młodzież z gminy Krobia chętnie korzystają z oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych. Sporym zainteresowaniem cieszyły się treningi na ściance wspinaczkowej i wyjazdy na lodowisko. 

W ramach akcji gminnej, zorganizowano 2 wyjazdy na kryte lodowisko do Gostynia - 1 i 8 lutego. Skorzystało z nich ok. 80 dzieci i młodzieży. Pojechali ci, którzy mieli własne łyżwy, i ci którzy takiego sprzętu nie posiadają – nie stanowiło to problemu, bowiem łyżwy można było wypożyczyć na miejscu. Emocji było sporo, bo i umiejętności młodych amatorów łyżwiarstwa okazały się bardzo różne! Jednak nikt się nie zrażał upadkami, dobry humor rekompensował zimno, ostatecznie – na szczęście - obyło się bez urazów - wszyscy cali i zdrowi wrócili do domów!
Wiele emocji towarzyszyło też uczestnikom i uczestniczkom zajęć na ściance wspinaczkowej. Każdego dnia – w II tygodniu ferii – dzieci i młodzież z gminy Krobia mogły uczyć się wspinaczki albo doskonalić swoje umiejętności wspinaczkowe pod okiem instruktorów Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi oraz wolontariuszy – Jurka Tomaszewskiego i Bartka Fórmanowskiego. 
Zajęcia na ściance zakończy Gminny Turniej Wspinaczkowy – w sobotę 11 lutego, początek o godz. 10.00. Nie zapomnijcie zabrać obuwia sportowego na zmianę. 
Na najlepszych wpinaczy czekają nagrody!

2022  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates