Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Krobskie Metamorfozy

Zapraszamy do udziału w akcji Krobskie Metamorfozy. Szczegóły i regulamin poniżej:

 

Regulamin akcji „Krobskie Metamorfozy”

1. Organizatorem akcji pod nazwą „Krobskie Metamorfozy” jest Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi, ul. Powstańców Wlkp. 27, 63-840 Krobia.

2. Chęć udziału w akcji mogą zgłosić wszyscy chętni mieszkańcy gminy Krobia.

3. Chęć udziału w akcji zgłosić należy wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , zatytułowany: Krobskie Metamorfozy – zgłoszenie. W mailu należy podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wagę, wzrost oraz opisać (bardzo krótko) dlaczego osoba jest chętna do udziału w akcji.

4. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 22.03.2018 r.

5. O udziale w akcji zadecyduje komisja powołana przez organizatora, która weźmie pod uwagę przede wszystkim motywację osoby chętnej do udziału w akcji, ewentualnie wybór osób nastąpi przez losowanie.

6. Do udziału w akcji wybrane zostaną 2 osoby.

7. Osoba wybrana do udziału w akcji zobowiązuje się w szczególności do: wyrażenia zgody na zrobienie zdjęcia na początku udziału w akcji i jego publicznego zaprezentowania podczas Dni Krobi 2018, do uczestnictwa w treningach pod okiem instruktorów siłowni – klubu fitness w Krobi w terminie od 26.03 do 16.06.2018 r. (minimum 3 x w tygodniu), udziału w wyznaczonych spotkaniach w gabinecie żywieniowo-dietetycznym wskazanym przez organizatora, udziału w spotkaniach z doradcą wizerunku wskazanym przez organizatora, udziału w stylizacji zaproponowanej przez doradcę wizerunku wskazanego przez organizatora (ubranie, fryzura, makijaż) i publiczne zaprezentowanie się w nowej stylizacji podczas Dni Krobi 2018 w dn. 17.06.2018 r.

8. Organizator akcji zapewnia: trening pod okiem instruktora personalnego w terminie 26.03-16.06.2018 r. (min. 3 x w tygodniu), analizę składu ciała, doradztwo, wsparcie i konsultacje w doborze diety, konsultacje u doradcy stylu, przygotowanie „metamorfozy” – fryzury, makijażu i ubrania na potrzeby finału akcji podczas Dni Krobi 2018 oraz wsparcie motywacyjne.

9. Osoba wybrana do udziału w akcji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji akcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2018 r. poz. 138) oraz wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swojego wizerunku, zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. z 2017 r., poz. 880. Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas akcji Krobskie Metamorfozy wykorzystane zostaną podczas finału akcji oraz w materiałach/publikacjach promujących i informujących o akcji.

10. W uzasadnianych przypadkach organizator ma prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

11. Organizator ma prawo rozstrzygania kwestii, które pojawią się w trakcie akcji, nie ujętych w powyższym regulaminie. 

2023  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates