background

Dni Krobi na Sportowo 2018

16 czerwca odbyły się Dni Krobi na Sportowo. Zawodnicy mogli stanąć do rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych.

Kort w Chwałkowie był areną zmagań tenisistów w deblu. W turnieju udział wzięło 5 par, a miejsca na podium zajęli:

I miejsce – Ryszard Gruetzmacher, Mariusz Juskowiak

II miejsce – Włodek Giszczyński, Mariusz Rzepka

III miejsce – Tomasz Gruetzmacher, Zenon Kaczmarek

Na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Krobi odbył się turniej streetball. Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny. Mecze odbywały się każdy z każdym. Ostatecznie czołowe miejsca przypadły:

I miejsce – Kamil Matuszewski, Mikołaj Jankowiak

II miejsce – Mikołaj Jakubowski, Robert Musialski

III miejsce – Miłosz Papmel, Tomasz Papmel

Boisko do siatkówki plażowej przy ZSPiG w Krobi było miejscem zmagań siatkarzy. W turnieju plażówki udział wzięło 6 par. Były to zespoły zarówno tylko męskie jak i mieszane, mimo to poziom był bardzo wyrównany. Czołowe miejsca zajęli:

I miejsce – Maksymilian Duda, Damian Wenderski

II miejsce – Jan Jurkowski, Mikołaj Nele

III miejsce – Szymon Kubas, Anna Rejek

Na Siłowni odbyły się IV Powiatowe Zawody w Wyciskaniu Leżąc o Puchar Burmistrza Krobi. Do rywalizacji stanęło 24 zawodników. Startowali oni z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe, o klasyfikacji końcowej decydowały punkty Wilksa (mnożymy najlepsze zaliczone podejście przez oficjalny współczynnik, odpowiedni do wagi ciała). Najlepsi uczestnicy zawodów to: