Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Turniej plażówki - Dni Krobi 31.08.2014

W niedzielę 31 sierpnia 2014 w ramach obchodów Dni Krobi rozegrany został na boisku przy Zespole Szkół SP i Gimnazjum w Krobi turniej siatkówki plażowej. Udział w nim wzięło 8 par. Cieszy fakt, że spotkali się zarówno regularnie trenujący zawodnicy jak i osoby dla których „plażówka” jest po prostu dobrą zabawą. Swoich sił spróbowali rodzice ze swoimi dziećmi.
Zawody rozgrywane były „systemem brazylijskim” nazywanym również „systemem do dwóch przegranych” – dana para odpada dopiero po przegraniu dwóch pojedynków.
Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych- w połowie turnieju zaczął padać ulewny deszcz, żaden z zawodników nie myślał o przerwaniu rywalizacji. Decydujące spotkania okazały się bardzo zacięte. Ostatecznie turniej wygrała para: Damian i Maciej Wenderscy, która w finale pokonała zawodników z Pępowa: Marcina Śląskiego i Bartłomieja Czerwińskiego. III miejsce przypadło parze Wojciech Wenderski – Michał Muszkieta, którzy pokonali w „małym finale” parę Robert Gruetzmacher – Jacek Sobczak.
Na zakończenie turnieju puchary dla najlepszych zawodników wręczył Burmistrz Krobi Sebastian Czwojda.

2022  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates