Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
background

Trening funkcjonalny typu CROSSFIT

W poniedziałek 2 marca odbyły się po raz pierwszy organizowane przez Siłownię w Krobi zajęcia CrossFit. Pomimo niskiej temperatury chętnych nie brakowało, w treningu udział wzięła grupa 20 osób.

Zmęczeni, spoceni, mogący ledwo złapać oddech ale przede wszystkim… uśmiechnięci, zadowoleni i gotowi na kolejne wyzwania, tak w skrócie można opisać wszystkich uczestników. Już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia, odbywać się one będą w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 na boisku sportowym „Orlik”.

Bilety jednorazowe w cenie 10zł, oraz karnety miesięczne w cenie 50zł nabywać można w budynku Siłowni przy ul. Prof. Zwierzyckiego 1 w Krobi.

Co to jest CrossFit?

Trening funkcjonalny typu CrossFit jest to trening wytrzymałościowo – siłowy, którego celem jest poprawa sprawności fizycznej całego organizmu. Jest to uniwersalny zestaw ćwiczeń dla każdego; są to m.in.: przysiady, pompki, skakanie na skakance, ćwiczenia przy użyciu lin, worków czy opon. Interwałowy charakter sprawia, że jest to trening idealny na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji jak i nabranie siły oraz szybkości. Stanowi doskonałą podstawę do innych sportów, np.: sportów walki, sprintów czy gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka).

 

Serdecznie zapraszamy!

2021  Sport - Gmina Krobia   globbers joomla templates